Nejčastější dotazy

Na co se nejčastěji zájemci o Voucher7

Mohu použít vouchery samostatně bez nových stránek?

Ano, nemusíte si nechat hned vytvořit nové webové stránky, ale můžete používat voucher web7 system samostatně.

Musím nějak vouchery zákazníkům tisknout a posílat?

Nemusíte. Všechno se děje automaticky. Zákazník si vybere voucher a následně zaplatí online s tím, že následně voucher web7 system pošle e-mailem voucher s QR kódem přímo na e-mail zákazníka.

Jak jde ověřit platnost voucheru?

Zákazník přichází k obchodníkovi se zakoupeným voucherem a ten si ho jen načte pomocí svého mobilního telefonu a naší čtečky, kterou dáváme klientům na webu k dispozici zdarma.

Vouchery jde prodávat jako v e-shopu?

Ano. Voucher Web7 system nabízí možnost nabízet a prodávat vouchery podle svého nebo nabízet vouchery zdarma pro sběr kontaktů. Prodej probíhá velice jednoduše stejně jako v klasickém e-shopu.

Mohu nabízet vouchery i zadarmo?

Ano, můžete vouchery nabízet i zdarma a ačkoliv by se mohlo zdát, že to je nesmyslné  počínání,  lze tímto způsobem získávat  kontakty na zákazníky.

Lze nabízet i slevy?

Za poskytnutý voucher v podobě % nebo konkrétní slevy získáte kontakt, na který můžete posílat e-mailové nabídky a navíc přivede sleva na voucheru zákazníka do vaší provozovny, kde jedině může voucher fyzicky uplatnit.

Kde všude mohu kontrolovat platnost voucherů?

Kdekoli je signál GSM pro mobilní telefony, nebo wifi připojení k internetu. Všude tam můžete s chytrým mobilním telefonem připojeným k internetu načíst QR kód voucheru zákazníka.

Vouchery mohu používat jen k prodeji?

Vouchery lze použít jako cokoli. Jako slevový kupón, jako dárkový voucher, jako vstupenku na akci, jako kupón pro odběr čehokoli. Záleží na vaši fantazii.

Lze voucher použít pro vícenásobné užití? 

Ano, každý voucher lze nastavit pro vícenásobné užití a tyto se s každým užitím odpočítávají a evidují v administraci. Lze tak vytvářet zajímavé kupóny (vouchery) s vícero užitím, které jsou ideální jako dárek. 

Je možné propojit voucher web7 systém s platebním systémem?

Není. Uplatnění voucheru je vždy na obsluze, která musí jen provést kontrolu a uplatnění kódu ve svém mobilu, ale samotné uplatnění slevy nebo jiného zvýhodnění už neřeší. To je v kompetenci obsluhy, prodavače, atp..

Jak mi pomůže Voucher Web7 dostat zákazníky do prodejny?

Je to velice jednoduché. Stačí vytvořit a nabízet slevový voucher v hodnotě, kterou můžete a chcete poskytnout, a to zdarma. Návštěvník, který má o vámi poskytovanou slevu zájem, provede objednávku zdarma. V rámci jeho objednávky získáte od zákazníka kontaktní e-mail pro následné zasílání nabídek. A zákazník, kterému na jeho e-mail přišel voucher s QR kódem, může tento uplatnit jedině ve vaší prodejně. A je to :-).

Mohu voucher nabízet ke stažení zdarma?

Ano, vouchery lze nabízet i zdarma a využít je jako pozvánky do vaší prodejny, stánku, výstaviště. Jelikož lze voucher uplatnit jen fyzicky, je to ideální prostředek, který přivede nové zákazníky.